Güvenilir Oto Ekspertiz İşlemleri

Eskişehir ilinde bulunan en güvenli ekspertiz şirketlerinden biri olan Doktor Oto Ekspertiz adından sıkça söz ettiriyor !

Güvenilir Oto Ekspertiz İşlemleri

Güvenilir Oto Ekspertiz İşlemleri

Konularında uzmanlaşmış personelleri ve son teknoloji ekipmanları ile araçlar üzerinde ayrıntılı ve detaylı inceleme yapan firma, oto ekspertiz işlemlerindeki özeni ile dikkat topluyor. Oto ekspertiz incelemesiyle bir aracın kazası bulunup bulunmadığı, araçta değişen bir parça olup olmadığı teknik ekipman ve cihazlar ile incelenir. Eskişehir oto ekspertiz hizmetlerini sunan firma, birinci sınıf standartlarda hizmet sunan ve güven içeren bir çalışma sistemiyle hizmet veriyor.


Detaylı Oto Ekspertiz Hizmeti

Eskişehir ekspertiz hizmetlerinde son derece titiz bir çalışma sunan firma, sahip olduğu kaliteli ekipmanlar yanında, teknolojik gelişmeleri takip eden cihazlar ile incelemelerini gerçekleştiriyor.

Bu sayede ikinci el araçlar üzerinde her tür kaza, arıza ve aksaklığı noksansız şekilde tespit eden firma, muayene ve test işlemlerindeki başarısı ile beğeni topluyor. İnceleme sonrasında ayrıntılı ve detaylı oto ekspertiz raporlarını da düzenleyen firma, ikinci el araçların check up merkezi hizmetlerini eksiksiz şekilde veriyor. Uzman personelleri ile ikinci el araç pazarı ekspertiz hizmetlerinde son derece güvenilir hizmet sunuyor.


Verilen Hizmetler

Eskişehir’de oto ekspertiz hizmeti sunan firma, bu kapsamda incelediği araçlar üzerinde alt kontrol testi, motor performans testi, yanal kayma testi, boya kaporta testi, süspansiyon testi, arıza testi, fren testi gibi tüm ekspertiz test ve incelemelerini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor. Bu ayrıntılı incelemeler ve yapılan testler sonucunda aracın durumunu tam şekilde gösteren detaylı bir inceleme raporu da hizmet isteyenlere sunuluyor.


Bağımsız ve Tarafsız Çalışma İlkeleri

Eskişehir oto ekspertiz alanında profesyonel şekilde, tam bağımsız ve de tarafsız hizmet veren firma, araç satışı gerçekleştiren hiç bir firma, işletme ya da galeri ile açık - gizli anlaşması olmaksızın ekspertiz hizmetlerini sunuyor. Etik değerler noktasında son derece hassas olan firma, alıcılar ve satıcılar tarafından sürekli denetlenebilir şeffaf sistemi ile de öne çıkıyor.


Ekonomik Hizmet

Eskişehir'de tarafsız ve kaliteli ekspertiz hizmetleri veren firma, konularının uzmanı olan profesyonel çalışanları ve tüm teknolojik yenilikleri takip eden teknik ekipmanlarıyla son derece özenli araç ekspertiz hizmetlerini ekonomik avantajlar ile sunuyor.


Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2020, 22:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
HAYDAR GÜLLÜ
HAYDAR GÜLLÜ - 5 ay Önce

TAUNUS JANTININ EBATLARI NEDEN YOK

SIRADAKİ HABER